Hala sportowa 2011 r.Dnia 6 grudnia 2011
na hali sportowej odbył się pokazowy trening techniki piłki ręcznej poprowadzony przez zawodnika Vive Targów Kielce Mateusza Jachlewskiego. Trening był elementem promocji nowego obiektu sportowego, a także miał na celu popularyzację gry w piłkę ręczną. W treningu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów gminy Ćmielów. Po zajęciach Mateusz Jachlewski otrzymał z rąk dyrektora SP nr 1 Leszka Kowalskiego porcelanowe upominki ufundowane przez Zakłady Porcelany w Ćmielowie.
Wyróżnieniem dla uczniów osiągających najlepsze wyniki sportowe była możliwość kibicowania i dopingowania na żywo zawodników kieleckiego zespołu podczas pucharowego meczu w Kielcach. W wyjeździe na mecz, który odbył się 7 grudnia 2011 r. udział wzięło 42 uczniów ze szkół podstawowych w Ćmielowie, Brzóstowej i Podgórzu oraz gimnazjów w Ćmielowie i Brzóstowej. Po meczu uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami kieleckiej drużyny.

#########################################################


Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt Ćmielów 2011 Na hali sportowej rozegrany został Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju udział wzięły uczennice szkół gimnazjalnych z Szewnej, Ostrowca Św., Chybic i Ćmielowa. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.
I miejsce i awans do finału wojewódzkiego wywalczyły uczennice PG nr 3 z Ostrowca Świętokrzyskiego.
II miejsce zajął zespół PG z Chybic,
III miejsce – PG Szewna,
IV miejsce – PG Ćmielów.
Turniej nadzorował oraz pamiątkowe puchary i dyplomy wręczył V-ce Przewodniczący Oddziału Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim mgr Wiesław Kepel.

#########################################################


W dniu 18.IV.2011roku na stadionie ŚWIT w Ćmielowie rozegrano XVI Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. W rozgrywkach wzięły udział : SP nr 1 w Ćmielowie,SP nr 14 w Ostrowcu Św., SP nr7 w Ostrowcu Św.,SP w Szewnie, SP w Kunowie. Koordynatorem rozgrywek był pan Robert Fikier, organizatorem pani Renata Wójcik. Mecze sędziowali – Marek Młynarczyk i Robert Fikier .
WYNIKI TURNIEJU
I-miejsce SP nr 14 w Ostrowcu Św. 10 punktów opiekun S. Góra
II-miejsce SP Kunów 9 punktów opiekun Myszkowski
III-miejsce SP nr7 w Ostrowcu Św. 7punktów opiekun M. Bartnik, M. Lis
IV-miejsce SP nr1 w Ćmielowie 1 punkt opiekun R. Wójcik, M. Młynarczyk
IV- miejsce SP Szewna 1 punkt opiekun L. Starsiak
Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali dyplomy a organizatorzy podziękowali opiekunom za zaangażowanie i propagowanie piłki nożnej wśród młodzieży.

########################################################


GMINNA LIGA SIATKOWA ĆMIELÓW 2011
- terminarz i wyniki ligi
- tabele
- zdjęcia


#########################################################


W dniu 4 marca 2011r. w Hali Sportowej SP 1 w Ćmielowie spotkali się mali piłkarze nożni z rocznika 2000 i 2001 KSZO Ostrowiec Św. i SP 1 w Ćmielowie.
Rozegrano trzy mecze . Pierwszy mecz rozegrały roczniki 2000, a wynik tego spotkania to 2:1 dla KSZO Ostrowiec Św. W drugim meczu zaprezentowali się młodzi adepci futbolu i tym razem lepsi okazali sie goście wygrywając 3:0. Turniej zakończył mecz, w którym połączone siły rocznika 2000 i 2001 KSZO pokonały gospodarzy 4:1.
Ale nie wyniki były najważniejsze a wspólna zabawa z piłką. Nad prawidłowym przebiegiem gier czuwali sędziowie Marek Młynarczyk i Dariusz Piętka.
Trenerem KSZO Ostrowiec jest Aleksander Gałka, a organizatorem i opiekunem drużyny SP 1 w Ćmielowie jest Renata Wójcik. Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe dyplomy.

#########################################################


24.02.2011r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopów Zaprzyjaźnionych Szkół Gimnazjalnych z Brzóstowej, Ćmielowa, Kunowa, Szewnej i Waśniowa nad którym patronat objął pan Burmistrza Ćmielowa Jan Kuśmierz. Więcej informacji

Wygenerowano w sekund: 0.24
187,172 unikalne wizyty